Mówimy ‘Tak’ dla Amelii Wieczorek : Zbieramy fundusze na ważną operację

3 sierpnia, 2023

Przedstawiamy Wam naszą nową podopieczną, Amelię Wieczorek , która ma wrodzony niedorozwój kości udowej i już w wieku 14 lat pokazała niesamowitą siłę i determinację w walce o swoje życie.

Amelia przeszła w swoim życiu 12 operacji, podczas których jej noga została złamana lub wydłużona o kilka centymetrów. Były to długie i trudne chwile w jej życiu. Z każdym rokiem jej ciało rośnie, a choroba przynosi jej coraz większy dyskomfort.

Teraz przed nią nowe wyzwanie – zebranie 103 tysięcy dolarów na operację, która pomoże wydłużyć udo na 8 centymetrów w roku . Amelia mieszka w Łodzi i pomimo swoich wyzwań uwielbia jeździć konno, malować i tworzyć niesamowite rękodzieła.

Wszystkie poprzednie operacje Amelii zostały przeprowadzone w USA, a ona sama bohatersko zniosła już wiele. Po tej operacji czeka ją kolejna, aby wyrównać kości miednicy i umożliwić równomierny wzrost nogi.

Wierzymy w siłę Amelii i chcemy wspierać ją w tej długiej i trudnej podróży.

Przyjaciele, Amelia naprawdę potrzebuje naszego wsparcia i solidarności. Czeka ją teraz ważna operacja, która może dać jej szansę na pełne życie.

Zachęcamy do przyłączenia się do naszej misji i przekazania darowizny dla Amelii. Każda, nawet najmniejsza wpłata przybliża nas do celu i pomaga dziewczynce spełnić jej marzenie. Razem możemy zmienić jej życie i dać jej nadzieję na lepszą przyszłość.

Działajmy razem i uczyńmy ten świat lepszym miejscem dla Amelii i dzieci, które potrzebują Twojego wsparcia.

1 komentarz do Mówimy ‘Tak’ dla Amelii Wieczorek : Zbieramy fundusze na ważną operację

  • […] Amelia rośnie wraz z upływem czasu, ale jednej z jej nóg po prostu nie ma. Stanęła odważnie przed wyzwaniami życia, ale aby żyć aktywnie i szczęśliwie, potrzebuje twojej pomocy. Aby zrekompensować brak jednej nogi i pozwolić jej dorastać razem z rówieśnikami, konieczne jest wydłużenie jej nogi o 17 centymetrów. […]

  • Leave A Comment:

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *